Anasayfa

Zaferimizin 93. yılını coşkuyla kutluyor, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz.
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
ayın Kat maliklerine; Kat Malikleri Kurulu, aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere 11 Ocak 2015 Pazar günü saat 14.00’da Bornova Öğretmenevi toplantı salonunda olağan olarak toplanacaktır.
Cumhuriyet Bayramı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs'ta kutlanan bir millî bayramdır.
Apartman Gürültü Yönetmeliği’nde 2013 Temmuz tarihi itibari ile yeni bir düzenleme getirildi. Söz konusu düzenlemeye göre gürültünün yasaklanma saatinde değişiklikler yapıldı.
Konutlarda deprem anında nasıl hareket edilmeli? 1. Deprem anında hızlı ve kararlı hareket etmeniz gerekmekte. 2. Önceden planlanmamış bir şekilde hareket etmemeniz paniğe sebep olur. 3. Önceden bir eylem planı oluşturmak bu nedenle önemli.
2017 yılına kadar alınması yasal zorunluluk olan Enerji Kimlik Belgesi (EKB) nedir?
Dünyanın ilk ‘Akıllı Yol’u açılıyor
1 Ocak’tan itibaren sadece büyük işyerleri değil, ‘riskli’ sınıfta yer alan küçük esnaf da iş güvenliği uzmanı, hekim ve yardımcı sağlık personeli çalıştırmak zorunda. Yapmayana ilk tespitte 5 bin 390 lira ceza var. Apartmanlardaki zorunluluk ise 1 Ocak 2016’da başlıyor.
 3 
Hava Durumu
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret89518