Anasayfa

Binamız görsel çalışmalarına fotoğraflar kısmından erişebilirsiniz.
Başarı 23 Apartmanı kat malikleri olağan toplantısı 17 Ocak 2016 tarihinde saat 14:00' da Bayraklı Öğretmenevi 1nci kat toplantı salonunda yapılmıştır.
Web sitemize aidat modülü eklenmiştir.
2016’nın sağlık, mutluluk, barış ve başarı dolu bir yıl olması dileğiyle; Yeni yılınız kutlu olsun.
Kat Malikleri Kurulu, aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere 17 Ocak 2016 Pazar günü saat 14.00’da Bornova Öğretmenevi toplantı salonunda olağan olarak toplanacaktır.
Ulu Önder Atatürk’ün bizlere armağan etiği Cumhuriyetimizin 92nci yılı kutlu olsun.
Alsancak Limanı’nın arka bölgesi ile Turan mahallesi arasındaki 471 hektarlık alan İzmir’in yeni kent merkezi olarak ilan edildi. Bir anlamda İzmir’in özüne, kurulduğu yer olan Bayraklı’ya dönüşünü simgeleyen “Yeni Kent Merkezi Projesi” önümüzdeki dönemde kente yeni ufuklar açacak.
Binamıza ait tüm projeler scan edilerek elektronik ortama taşınmış ve web sitesine yüklenmiştir.
Sn Sakinlerimiz Hatırlatma amaçlı olarak otopark ile ilgili almış olduğumuz karara ilişkin olarak daha önce yayınlamış olduğumuz park planı ektedir.
Bornova Belediyesi Deprem Etüt Merkezi tarafından yapılan çalışma kapsamında binamızın mevcut beton kalitesi tahribatsız yöntemle test edilmiştir. Apartmanımızda yapılan mikrotremor yöntemi ile temel tipi tespit çalışmasının yanı sıra binanın hakim titreşim periyotları ile o binaya ait zemin hakim titreşim periyotları belirlenerek yapının rezonansa girip girmeyeceği tespit edilmiştir.
 2 
Hava Durumu
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret89517