Bina Dış Cephe Boya Bilgilendirme

Sn. Apartman Sakinleri,

Binamız dış cephe boya işi %45 aşamasında olup boyalı cephelere ait resimler ekli dosyadadır.

Kurban bayramı tatilinden dolayı bayramda çalışma olmayacaktır. Ancak 16 Eylül 2016 Cuma günü dış cephe boya işi devam edecektir.

Bina boya işine ait daha öncede bildirimde bulunduğumuz ve giriş kattaki asansör önü ile ilan panosuna astığımız iş programı (hangi cephenin hangi tarihlerde boyanacağına ilişkin kroki) ekteki resimlerde gösterilmiştir. Şemaya göre normal koşullarda (rüzgarlı, yağmurlu hava vb. hariç durumlarda) iş bitim tarihi 15-20 Ekim 2016 olarak planlanmıştır. Şemada binamız cephesi 16 cepheye bölünmüş olup, 7 cephesi bitmiştir. her bir cephe 2.5-3 gün sürmektedir.

Tekrar hatırlatmak üzere dış cephe boya kapsamında;

  1. Binamız dış cephesinin boyanması
  2. Bina giriş ve bulvar cephesinde yalı baskı uygulaması yapılması,
  3. Balkon korkuluk, doğalgaz boruları, çamaşır askılıkları gibi profil demir imalatların boyanması,
  4. Klima tahliye borularının bağlanacağı PVC borunun yapılması, eskimiş klima tahliye borularının değiştirilmesi, ve bu tahliye borularının PVC boruya bağlanması,
  5. Çatıdaki baca ve asansör makine dairesinin boyanması,
  6. Bahçe duvarlarının boyanması yer almaktadır.

Cam balkonu olup ilgili tarihlerde binamızda olmayan sakinlerimiz camlamanın 1 tanesini yada tamamını açık bırakabilirler.

Balkonların boyanmasında sizlerin de ilave tedbirleri almanızı önerir ve rica ederim.

Bazı dairelerde eksik kalan kısımlar yapılan işin kabulü aşamasında tek tek gezilerek tamiratları yapılacaktır.

Dış cephe boya kapsamında binamızın dış görünüşünü mümkün olduğunca sadeleştirmeye çalışmaktayız. Bu hususta özellikler klimaları tek bir tarafta toplamaya çalışmaktayız. Bu konuda sizlerin de anlayış göstermenizi rica ediyoruz.

Bina girişine gerek ön cephedeki dükkanlar ile uyum açısından gerekse binamız boya renklerine uyum açısından BAŞARI-23 Apt. No:1/2 yazılı (altı ahşap görünümlü alüminyum kompozit, harfler krom kutu harf, gün ışığı led aydınlatmalı, 400x110 cm ebatlı, harf yüksekliği 30 cm) tabela yaptırılmıştır. Resmi ek'li dosyadadır.

 

Saygılarımızla,

  
2590 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret89517